« بازگشت به لیست اخبار | چهارشنبه 8 ارديبهشت 1395 |

باشگاه مربیان سگ ایران  ( تربیت سگ )
با عرض درود    خدمت دوستان گل
@iransportdogsdtci
امروز فرمانهای مهمی  رو که باید هر سگی اونها رو آموزش دیده باشه خدمتتون توضیح میدیم


   
تربیت سگ یکی کلیدی ترین موارد است که قبل از تصمیم گیری به نگهداری این حیوان باید به ان بیاندیشیدو اگر سگ نداشته باشید بهتر از انست که سگتان با مزاحمتی که برای دیگران فراهم میکند ابزار شرمندگی شما را فراهم اورد.
سگ ها قدرت شنوایی  و بویای بسیار بالایی دارند و باید این مطلب را در نظر بگیرید که سگ به تغییرات اهنگ صدا بسیار حساس است بنابراین هر فرمانی که داده میشود باید لحن مشخصی داشته باشد که دربرگیرنده ی هدف مورد نظر است.
@iransportdogsdtci

باشگاه مربیان سگ ایران

آموزش نام سگ
قبل از انجام هر کاری نام سگ  را تکرار کنید.اولین کلمه ای که توله سگ یاد میگیرد نامش است.بنابر این وقتی قبل از دستوری اسم سگ را صدا بزنید فورا باعث جلب توجه سگ شده و حیوان اماده ی شنیدن و اطاعت از فرمان شما میشود.
iransportdogsdtci
برای این آموزش شما نام سگ را صدا کرده و پس از اینکه حیوان به شما کوچکترین توجهی کرد آنرا با جایزه خوراکییا نوازش تشویق کنید پس از انجام چند بار تکرار این عمل سگ نام خود را فرا می گیرد و هر بار که حیوان را صدا می زنید اون به سمت شما توجه می کنه . البته شما باید مقداری صبر و بردباری رو چاشنی کارتون کنید چون ممکنه برخی از سگها دیرتر و بعضی از اونها زودتر اسمشون رو یاد بگیرن.